Korzyści diety wegańskiej dla odchudzania

Dieta wegańska również mowa, jak weganizm jest zdefiniowany jako dieta i styl życia całkowicie za darmo wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym mięso, owoce morza, drób, jaja, nabiał i kosmetyki. Najczęstszym powodem przyjęcia tego stylu życia jest w imię praw zwierząt, do pokojowego protestu z niewłaściwym wykorzystaniem lub okrucieństwo wobec zwierząt przez rolnictwo, badania, itp.

Ten styl życia zyskał większą popularność w ciągu ostatnich dziesięciu lat z powodu ekspertów zdrowia promowanie diety wegańskiej jako narzędzia w celu pomocy w zapobieganiu chorobom, zarządzanie choroby, utrata masy ciała i poprawić ogólny styl życia i witalności. Dieta ta również może być pomocna przy odchudzaniu. Przeczytaj tutaj o suplementach, które w naturalny sposób pomagają w odchudzaniu.

dieta roślinna a odchudzanie

Niekończące się wegańskie książki kucharskie, przepis blogi i informacyjna książki o zaletach diety wegańskiej, co jest niezwykle pomocne dla tych, którzy chcą spróbować, wszystkie informacje sprawia, że mniej skomplikowane, jak to kiedyś było lata temu.

Istnieje również kilka firm głównego nurtu i restauracji, które zaspokajają wegan i ich preferencji żywieniowych, więc wegan są w stanie łatwo sklep spożywczy i zjeść bez narażania ich plan diety.

Białka

Dążenie do tych celów będzie upewnij się, że masz wystarczająco dużo energii do codziennej działalności, w tym treningi. Zrównoważona dieta przyniesie korzyści swoją energię i rutynowego treningu, białko zawiera aminokwasy, które mogą pomóc zbudować, naprawy i utrzymania mięśni specjalnie dla tych, którzy wykonują trening siłowy.

Białko jest ważne, ale mamy tendencję, aby przesadzić i to można obwiniać branży suplementów wielomiliardowe, który sprawia, że czujemy jak będzie słabnąć, jeśli nie mamy ich białko trzęsie codziennie.

Białko trzęsie mogą korzystać ci, którzy mieć twardy czas realizacji ich codziennych celów makroskładników, ale większość ludzi może zaspokoić te potrzeby poprzez tylko jedzenie.

Wegańskie źródła białka zawierają orzechy, nasiona, tempeh, tofu, fasola, itp. Produkty sojowe nie są wszystkie takie same, poszukaj dla non-GMO soy, jest to wersja, która nie zakłócić hormonów lub naśladować estrogenów.

Węglowodany

Jednym z największych błędów, zrobić wegańskie zużywa zbyt wiele węglowodanów skrobiowych ze źródeł niskiej jakości, takich jak przekąski wegańskie pakowane, itp. Tak, vegan „śmieci żywności” nie są tak częste jak tradycyjnej żywności śmieci, ale będą nadal dostępne.

Spożywanie węglowodanów z całości nieprzetworzonych źródła, takie jak bataty, quinoa, brązowy lub dziki ryż, kiełkującego ziarna chleba, owsa cięcia stali, itp., będą bardzo pomocne.

Najlepszych źródeł węglowodanów są niektóre owoce i warzywa. Non skrobiowy warzywa jak warzywa, brokuły, kalafior, kapusta, itp i na owoce, jagody są najlepsze, są bogate w błonnik i niską zawartość cukru. Celem jest spożywać co najmniej 25 gramów błonnika dziennie, aby upewnić się, że spożywasz zalecane 9-11 porcji owoców i warzyw.

Jak wegańskie mogą zmniejszyć ryzyko „bonking” podczas szkoleń i kwoty te zmniejszy również ryzyko dla mięśni tracić, stosując się do wartości zalecane makroskładników.

Wniosek

Jakości i równowagi makroskładników diety poprawi * wyniki i wydajność podczas treningów. Bezmyślnie spożywania pokarmów bez równoważenia makroelementów może zranić te postęp na wszelkie diety, w tym diety wegańskiej.

Stosować się do zaleceń makroskładników, upewnij się, spożywają wystarczającej ilości kalorii, pić pół masy ciała w uncji wody alkalicznej wodorotlenku i rozważyć uzupełnienie z białko w proszku, wysokiej jakości wielu witamin i aminokwasów rozgałęzionych .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *